Harfli Kurabiye Kalıpları

Harfli Kurabiye Kalıpları

Kurabiyeler insanların ağızlarında ve midelerinde keyif dolu anlar yaşatabilen atıştırmalıklardır. İçerisine konulan çikolata, meyve, kuru yemişler, şekerlemeler ile geniş bir dünyası vardır. Herkesin hayır diyemeyeceği bir kurabiye çeşidi vardır. Tuzla yada şekerli, çay ile tercih edilecek kurabiyeler pass4sure 00M-638 insanlara mutluluk hormonu salgılatabilecek niteliklerdedir…
İyi bir kurabiye ustası olmak içinde iyi marke ve iyi özellikte kurabiye kalıplarına ihtiyaç duyulacaktır. Bu kalıplardan en göze çarpan ise harfli olanlardır. Bir bebek için yapılabilecek en güzel kurabiye ismini konu alabilecek harflerle elde edilecek kurabiyedir. Üç yaşında bir çocuk iştah sıkıntısı yaşıyor olabilir. Gerekli kalsiyum ve protein için doğal maddelerden hamur elde edilip kendi isminin baş harfinden kurabiye yaparak iştah açıcı özellikte sunumlar yapılabilecektir. Bu kurabiyelerle eşlik edecek süt, çocuğun pass4sure CTAL-TA_Syll2012 sağlıklı gelişimini destekleyecek ve büyümesini sağlayabilecektir.

Harf kurabiye kalıpları ile çocuklara da kurabiye yaptırma fikri hoş sonuçlar çıkarabilecektir. Henüz el kasları yeterince gelişmemiş çocuklar için kas gelişimine destek olmak ve hayal dünyalarını geliştirebilmek için faydalı sonuçlar çıkarabilinecektir.

Harf kurabiye kalıbı ile elde edilebilecek kurabiye çeşitleri;

 • Kakaolu tarçınlı kurabiye
 • Cevizli kurabiye
 • Fındıklı kurabiye
 • Elmalı kurabiye
 • Un kurabiyesi
 • Peynirli kurabiye
 • Diyet kurabiyeler

Her zevke ve her keseye uygun kurabiye çeşidi yapmak mümkündür. Eş için özel isimlerden oluşan renkli kurabiyeler yapmak, sevgililer gününe özel yazılar yazabilmekte bu harfli kurabiye kalıpları ile mümkün olmaktadır.

Yaşadığımız hayat şartları son derece değişken ve insanları doyumsuz hale getirmiştir. Bu açıdan el emeği ile yapılacak bu ürünlerle insanların ilgisini çekip mutlu edebilmek daha kolay ve daha ekonomiktir. Bir doğum ziyaretine giderken hazırlanmış kurabiyeleri güzel bir cam şişeye koyup süslemek verilebilecek en güzel ve doğal hediye olacaktır. Ortamda bulunan insanlarında beğenisi kazanılarak farklı bir gün yaşanabilecektir.

Harfli kurabiye kalıplarından normal hamur kurabiyeler elde edilebileceği gibi şeker hamuru gibi hamurlardan da kurabiyeler yapılarak hoş ürünler elde etmek mümkün olmaktadır. Anneler gününe özel, yılbaşına özel, sevgililer gününe özel ve doğum günlerine özel kurabiyeler yapılarak hediye yanında, hoş lezzetli alternatiflerle sürpriz yapmak mümkündür.

Harf kurabiye kalıpları alacakken dikkat edilmesi gerekenler;

 • Malzemesinin çelik, seramik yada teflon gibi iyi kalite üründen yapılmış olmasına
 • Kolay yıkanabilir olmasına
 • Yapışmayacak özellikte olmasına
 • Büyüklüğüne
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir.

Kurabiye kalıpları içerisinde en özel amaca hitap edebilecek olanı harf kalıplardır. Kişinin ismini yazmak ve kendisini özel hissettirmek hoş bir sürpriz olacaktır. Bir doğum gününde yazılacak olan mutlu yıllar kurabiyesi ile unutulmaz bir doğum günü yaşatabilmek mümkün olacaktır. Bu ürünlerin iyi kalitede olması ve paslanmaması genel sağlık açısından son derece önemlidir.

 

Yorum ekleme kapalı.